ALPHAsanat
ALPHAsanat
تولیدکنندگان لاستیک سنگین

واگذاري زمین با تسهیلات ویژه در شهرک‌های صنعتی به تولیدکنندگان لاستیک سنگین

با تصميم قرارگاه جهش تولید، به سرمایه‌گذاران صنعت لاستیک سنگین، زمین با تسهیلات ویژه و بیشترین مشوق‌ها در شهرک‌های صنعتی واگذار مي‌شود.

در نشست قرارگاه جهش تولید كه روز شنبه با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان دستگاه‌های نظارتی عضو ستاد برگزار شد، مقرر شد به منظور تنظیم بازار لاستیک و تأمین نیاز بازار، گمرک جمهوری اسلامی ایران به فوریت نسبت به ترخیص موجودی لاستیک گمرکات اقدام نماید.

همچنین در این نشست مقرر شد تا ارز مورد نیاز مواد اولیه تولید لاستیک تأمین شده و در عین حال برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای جذب سرمایه‌ گذاران و‌ تولید کنندگان داخلی به منظور تولید لاستیک سنگین صورت گیرد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت نيز در اين نشست از سرمایه گذاران متقاضی تولید لاستیک سنگین در کشور دعوت كرد علاوه بر دریافت زمین با تسهیلات ویژه و بیشترین مشوق‌ها در شهرک‌های صنعتی، از تسهیلات ریالی تبصره ۱۸ و تأمين منابع ارزی مورد نیاز برخوردار شوند.

همچنین در قرارگاه جهش تولید مصوب شد تا تولید کنندگان فعلی تایر سنگین با اجرای طرح‌های توسعه‌ای خود، در اولویت حمایت‌های ریالی و ارزی برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای قرار گیرند.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter