ALPHAsanat
ALPHAsanat

درباره آلفا صنعت

آلفا صنعت فعالیت خود را از بهار سال ۱۳۹۹ شروع کرده است و در نظر دارد که در صنعت کشور انقلابی برپا کرده و بتواند گامی موثر در افزایش ثروت و اشتغال بردارد.

ما میتوانیم با معرفی خدمات شما تولید کننده و صنعت گر عزیز، به سراسر ایران خدمات شما را به بازار نیاز شما معرفی کنیم و افرادی که نیاز به خدمات و تولیدات شما دارند با شما تماس میگیرند.

خدمات این وبسایت در ورژن اول به قسمت های آگهی دهنده ی آلفا صنعت، خبرخوان آلفا صنعت و اخبار استان های آلفا صنعت خلاصه میشود.

آگهی دهنده آلفا صنعت

شما صنعت گران و تولید کنندگان عزیز میتوانید خدمات خود را برای معرفی درون سایت آلفا صنعت یکبار برای همیشه درج کنید، لازم به ذکر است که هدف این وبسایت این است که به تولیدات و محصولات شما را به دیگر افراد معرفی کند و هدف ما کسب درآمد شبیه به وبسایت های درج آگهی نیست.

پس برای رسیدن به جامعه آماری هدف خود کافی است که خدمات خود را با تصاویر و توضیحات آسان فهم درون سایت آلفا صنعت قرار داده و به بازار هدف خود دست پیدا کنید.

هزینه ارسال آگهی مبلغ ۲۵.۰۰۰ تومان، نردبان کردن آگهی مبلغ ۲۰.۰۰۰ تومان، ویژه کردن آگهی مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ تومان میباشد.

وبلاگ آلفا صنعت

در قسمت وبلاگ آلفا صنعت سعی شده است که مطالب مرتبط با حوزه صنعت و اقتصاد درج شود و ما سعی بر آن داریم که با ارائه به روزترین مطالب در حیطه صنعت و اقتصاد آگاهی تولید کنندگان، صنعت گران و علاقه مندان به حوزه صنعت و اقتصاد را افزایش دهیم.

خبرخوان آلفا صنعت

در قسمت خبرخوان آلفا صنعت مطالب مرتبط با صنعت و اقتصاد از جامع ترین و به روز ترین سایت های فعال در حیطه ی صنعت و اقتصاد برای شما عزیزان نمایش داده میشود.

اخبار استان های آلفا صنعت

در قسمت اخبار استان های آلفا صنعت، جدیدترین اخبار کشور بر پایه استان ها برای شما نمایش داده میشود.

شما عزیزان میتوانید انتقاد و پیشنهاد خود را با شماره موبایل ۰۹۱۹۴۶۹۶۸۶۰ و یا آدرس ایمیل alphasanat.com@gmail.com در میان بگذارید.