ALPHAsanat
ALPHAsanat
سعید زرندی

بهره‌برداری از 200 طرح پیشران و بزرگ صنعتی و معدنی در سال 99

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: از امروز پنجشنبه “پویش ملی تولید، تداوم امید” با افتتاح طرح های بزرگ و پیشران صنعتی و معدنی در سطح کشور آغاز می شود.

سعید زرندی گفت: در گام نخست و با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل طرح صنایع معدنی فولاد سنگان، ۵ طرح بزرگ صنعتی و معدنی در استان‌های اصفهان و خراسان رضوی به طور همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس توسط دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان افتتاح می شود.

وی افزود: این ۵ طرح در ۴ واحد صنعتی با مجموع سرمایه گذاری بیش از ۴ هزار ۸۶۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۱۲۷۰ نفری به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون طرح و برنامه وزارت صمت همچنین از برنامه ریزی برای تکمیل و بهره برداری ۲۰۰ طرح بزرگ و ‌منتخب (پیشران) در سراسر کشور با اشتغال ۴۱ هزار نفر و سرمایه گذاری ۱۶۹ هزار میلیارد تومان در سال ۹۹ خبر داد که در قالب “پویش ملی تولید، تداوم امید” افتتاح خواهند شد.

لازم به ذکر است هم اکنون در حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ طرح صنعتی و معدنی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در کشور وجود دارد و اقدامات لازم جهت تکمیل و بهره برداری آن ها در حال انجام است.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
برچسب‌ها: