ALPHAsanat

آلفا صنعت متولد شد!

وبلاگ

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ 88 بازدید
ALPHAsanat

آلفا صنعت متولد شد!

با سلام خدمت تولید کنندگان و صنعت گران کشور عزیزم ایران، من علی اکبر صادقی یکی از اعضای تیم وبسایت آلفا صنعت میباشم.

در این مقاله قصد دارم علت تأسیس وبسایت آلفا صنعت را خدمت شما عزیزان بیان کنم، ویژگی های امروزی سایت و قسمت های مختلف سایت را برای شما شرح دهم.

تیم آلفا صنعت سعی بر این داشت که در جهت افزایش میزان ثروت و گردش پول در تولید کشور گام موثری بردارد. بعد از بررسی های فراوان تیم ما به یک شکاف عمده در عرصه تولیدات و صنعت برخورد کرد و آن این بود که بسیاری از تولید کنندگان و صنعت گران کشور، نمیتوانستند بر روی بازاریابی و دیده شدن تمرکز کنند.

دیده نشدن محصولات تولید کنندگان و صنعت گران میتوانست برای آنها عواقبی همچون نرسیدن به بازار هدف، ثابت ماندن سرمایه و از همه مهم تر شکست داشته باشد.

با بررسی های ما، به این نتیجه رسیدیم که بسیاری از تولید کنندگان یا صنعت گران اصول بازاریابی را یا بلد نیستند و یا اینکه این عزیزان نمیتوانستند ریسک هزینه برای تبلیغات و بازاریابی به دلیل ترس از دست دادن سرمایه بیشتر در شرایط اقتصادی کنونی بپذیرند.

تولید کنندگان و صنعت گران تنها یکبار برای همیشه محصولات و خدمات خود را درون آلفا صنعت معرفی کرده و هر بار سعی میکنند با ویرایش اطلاعات ارسالی، نردبان و یا ویژه کردن آگهی ارسال شده از خود در سایت بهتر دیده شوند.

این مهم ما را بر آن داشت تا وبسایتی را برای دیده شدن محصولات و خدمات تولید کنندگان و صنعت گران داخلی برداریم و در ورژن اولیه سایت آلفا صنعت بستری برای معرفی محصولات و خدمات ایشان تهیه و در معرض استفاده آنها قرار دهیم.

بعد از مدتی آرشیو بزرگ از محصولات و خدمات تولید کنندگان و صنعت گران ایرانی درون سایت آلفا صنعت قرار گرفته و بسیاری از مردم ایران و خارج از ایران میتوانند از خدمات و محصولات شما آگاه شوند.

هدف اصلی ما به دست آوردن جامعه آماری از کل محصولات و خدمات تولید کنندگان و صنعت گران کشور است.

وبلاگ

در قسمت وبلاگ سایت آلفا صنعت، ما سعی کردیم که جدیدترین و با کیفیت ترین مطالب اقتصادی و صنعتی را برای مطالعه شما تولید کنندگان و صنعت گران عزیز جمع آوری کرده و در معرض مطالعه شما عزیزان قرار دهیم.

امید داریم که بتوانیم گامی موثر در جهت افزایش سطح اقتصادی و صنعتی و تولیدی کشور ایفا کنیم.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
برچسب‌ها: